Aktuality

ve Vaší mateřské škole se uskuteční vyšetření zraku dětí pomocí speciální diagnostické videokamery v rámci projektu "Koukají na nás správně?". Vyšetření je spolehlivé, rychlé a zcela bezpečné. Děti vnímají vyšetření jako hru, neboť se uskutečňuje v klidném a známém prostředí mateřské školy. Běžné vyšetření zraku u dětských lékařů v rámci...

Poděkování

19.06.2019

Děkujeme panu Čapkovi a bratrovi Matyáška a Marečka Borůvkových Honzíkovi za profesionální šermířské představení na naší školní zahradě. Nám všem - dětem i dospělým se velice líbilo a těšíme se na další spolupráci i příští školní rok.

Blahopřání

29.05.2019

Blahopřejeme sourozencům Nelince a Adámkovi Haluškovým za krásné umístění ve výtvarné soutěži "Naše město" :-)

Velice děkujeme všem "sběračům" starého papíru, kteří se zapojili do naší celoroční akce a pomáhají tím chránit životní prostředí :-)

Blahopřání

21.05.2019

Děkujeme našim předškoláčkům za vzornou reprezentaci naší mateřské školy a blahopřejeme jim ke 4. místu v soutěži ve cvrnkání kuliček :-).

V rámci spolupráce v ústecké digibuňce využíváme v našem vzdělávání robotické včelky BeeBoty a Magic Box pro předškoláky. Tyto pomůcky nám byly zapůjčeny v rámci projektu IKAP - podpora pro digibuňky Ústeckého kraje. Fotografie z činností najdete v naší fotogalerii.

Blahopřání

16.01.2019

Blahopřejeme Haničce Mikulecké k 2. místu ve výtvarné soutěži.

Přečtěte si jako první, co je nového