Akce pro děti

Akce na červen

Rozloučení s předškoláky - 9. 6. 2020 v 9:30

Vážení a milí rodiče,

vzhledem k tomu, že jsme stále ve stavu mimořádných hygienických a bezpečnostních opatření, tradiční rozloučení s předškoláky letos proběhne velice "netradičně" bez přítomnosti rodičů i ostatních rodinných příslušníků.

Paní učitelky se se svými dětmi rozloučí "soukromě" v dopoledních hodinách, pasují děti na školáky a předají jim vzpomínku na mateřskou školu. Protože jsme si vědomi i tíživé finanční situace některých rodin, nechtěli jsme Vás (ani nás vzhledem ke zvýšeným výdajům) zatěžovat úhradou za šerpy a letos se mimořádně obejdeme bez šerpování.

Tablo dětí bude do 9. 6. vystavené v prostorách mateřské školy, poté bude přemístěné na naši vývěsní desku na ÚMO Neštěmice.

Pokud zůstáváte s Vašimi dětmi doma (na očr nebo z jiného důvodu), přiveďte své děti v 9:30 nebo si domluvte individuální návštěvu - ať to dětem ani nám není líto:-)

Velice Vám děkujeme za pochopení.

Ostatní hromadné akce na červen byly zrušeny vzhledem k současné situaci, související s pandemií onemocnění COVID - 19.