Akce pro děti

Akce na květen

Odpolední tvořivé dílny pro maminky a babičky ke Dni matek:

1. třída - čtvrtek 5. 5.

2. třída - středa 4. 5.

3. třída - úterý 3. 5. Více info na letáčku v šatnách dětí.

5. 5. -  "Muzikohrátky" - pohádka "O hvězdičce", pro předškolní děti, zahrají si na ezoterické nástroje.

Cena: 80 Kč. Bohužel tato akce bude z vážných zdravotních důvodů lektorky ZRUŠENA. Již vybrané peníze budou převedeny na další akce nebo vráceny. Děkujeme za pochopení.

12. 5. - 3. - přijede Sváťovo dividlo, cena: 50 Kč

Divadelní představení p. Sváťa z technických důvodů přeložil na středu 18. 5.

Děkujeme za pochopení.

17. 5. - pravidelné čtení v knihovně - předškolní děti

18. 5. - fotografování dětí - společné foto třídy, cena: 45 Kč

30. 5. - hokejbalové dopoledne pro předškoláky

Předškoláci pojedou MHD na Stadion Mládeže, kde proběhne "trénink hokejbalu" - děti si vyzkoušejí základy hokejbalu (střelbu na bránu, přihrávku, základní pohyb na hřišti) a poznají, zda by je tento sport bavil či nikoli.

Cílem této akce je děti seznámit s tímto sportem a naučit je něco nového. Vše bude bráno v
"pohodovém" duchu - trénink bude spíše formou her, snaha v dětech probudit zájem o sport.

Děti by s sebou měly mít sportovní oblečení a pevnou obuv. Do batůžku jim dejte malou lahvičku s pitím (ne krabičku). Dále prosíme, aby děti měly vlastní helmy, např. na lyže, či na kolo z důvodu vyhovující velikosti helmy. Hokejka jim bude zapůjčena na místě.