Aktuality

oznamuji Vám, že havárie vody v umývárně 3. třídy byla dnes v plném rozsahu odstraněna a od zítřka, 15. 9. 2020, bude mateřská škola fungovat v běžném provozu.

obracím se na Vás s prosbou vzhledem k rozsáhlé havárii vodovodního potrubí v umývárně 3. třídy. Pokud máte možnost nechat si své děti do pondělí 14. 9. doma, velice nám to pomůže. Děti z 3. třídy budou muset být rozdělené na ostatní dvě třídy, protože jejich umývárna je rozbouraná a nejde jiným způsobem zajistit hygiena.

dovolujeme si Vás upozornit na důležitá pravidla, platná od 1. 9. 2020 do odvolání, kterými se naše mateřská škola bude řídit, vzhledem k současné situaci související s pandemií onemocnění COVID - 19:
1. Do MŠ je přijato dítě jen zcela zdravé! Tzn. bez jakýchkoliv příznaků infekčního onemocnění - rýma, kašel, zvýšená teplota, horečka, bolest v krku,...

v době letních prázdnin se bude v mateřské škole malovat. Žádáme Vás, abyste si v posledním červnovém týdnu vyzvedli oblečení ze šaten dětí i další věci (výkresy, pyžama apod.).

autorka dětských knížek Hanka Jelínková načetla dvě kapitoly ze své knížky na YouTube. Každá kapitola končí slovy "Dobrou noc".

Do rizikové skupiny patří dítě, které osobně naplňuje alespoň jeden bod (2 - 8) výše uvedený nebo pokud některý z bodů naplňuje jakákoliv osoba, která s ním žije ve společné domácnosti.

Velice děkujeme Honzíkovi a jeho mamince za krásný obrázek. Na dnešní poradě nás velmi potěšil:-) Už brzy si budou moci děti nakreslit obrázek ve školce...

Po vyhlášení nouzového stavu jsme ani na chvilku nezaváhali a pustili jsme se do šití tolik potřebných roušek. Nejprve jsme začali šít pro své rodiny a blízké a po uzavření naší mateřské školy pro všechny potřebné. Ušili jsme již stovky roušek (a stále šijeme!), které předáváme na Magistrát města Ústí nad Labem a ten je dále rozděluje do...

Přečtěte si jako první, co je nového