Aktuality

Potvrzení za umístění Vašeho dítěte v mateřské škole pro účely uplatnění slevy na dani (tzv. školkovné) za zdaňovací období roku 2019 si vyžádejte u paní učitelky na třídě.

Děkujeme :-))

12.12.2019

Vážení a milí rodiče, velice Vám děkujeme, že jste si přišli s námi a s Vašimi dětmi zazpívat na Lidické náměstí v tak hojném počtu. Velmi si toho vážíme. Děti byly úžasné!!! Děkujeme...

Poděkování

14.11.2019

Děkujeme panu Stanislavovi za vydatnou pomoc při nakládání sběru starého papíru a všem rodičům i prarodičům, kteří se zúčastnili 1. kola sběru:-)

Velice děkujeme všem rodičům, kteří poslali dárky a sladkosti dětem do Masarykovy nemocnice, kde byly naše děti na exkurzi. Nemocným dětem udělaly velkou radost.

Děkujeme paní starostce Yvetě Tomkové a ÚMO Neštěmice za poskytnutí kinder vajíček pro naše děti. Čokoládová vajíčka budou dětem předány spolu s Mikulášskou nadílkou v mateřské škole.

Poděkování

10.10.2019

Velice děkujeme panu Stanislavovi za expresní opravu židle ke klavíru :-)

Vyhlašujeme 1. kolo ve sběru starého papíru v rámci soutěže škol pořádanou firmou Kovošrot. V týdnu od 4. 11. - 8. 11. 2019 můžete nosit starý papír svázaný a zvážený v menších balíčcích (5 - 7 kg)! Sběr prosím noste bočním vchodem. Po 14:30 hod hlavním vchodem pod schody.

ve Vaší mateřské škole se uskuteční vyšetření zraku dětí pomocí speciální diagnostické videokamery v rámci projektu "Koukají na nás správně?". Vyšetření je spolehlivé, rychlé a zcela bezpečné. Děti vnímají vyšetření jako hru, neboť se uskutečňuje v klidném a známém prostředí mateřské školy. Běžné vyšetření zraku u dětských lékařů v rámci...

Poděkování

19.06.2019

Děkujeme panu Čapkovi a bratrovi Matyáška a Marečka Borůvkových Honzíkovi za profesionální šermířské představení na naší školní zahradě. Nám všem - dětem i dospělým se velice líbilo a těšíme se na další spolupráci i příští školní rok.

Blahopřání

29.05.2019

Blahopřejeme sourozencům Nelince a Adámkovi Haluškovým za krásné umístění ve výtvarné soutěži "Naše město" :-)

Přečtěte si jako první, co je nového