Aktuality

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Po vyhlášení nouzového stavu jsme ani na chvilku nezaváhali a pustili jsme se do šití tolik potřebných roušek. Nejprve jsme začali šít pro své rodiny a blízké a po uzavření naší mateřské školy pro všechny potřebné. Ušili jsme již stovky roušek (a stále šijeme!), které předáváme na Magistrát města Ústí nad Labem a ten je dále rozděluje do...

ocitáme se v nelehké situaci, ale ze všeho špatného může vyplynout i něco dobrého. Tím nejlepším pro Vás a Vaše děti je jedinečná příležitost vrátit se ke kořenům, k podstatě rodiny a jejího významu pro rozvoj dítěte. Máte možnost trávit s dětmi více času, povídat si, sdílet, pozorovat drobné každodenní pokroky dítěte, které obvykle ani nemáte...

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili úplatu (školné a stravné) na březen, aby tak učinili bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (složenkou) na číslo účtu: 168 483 106/0300.

od pondělí 16. 3. 2020 bude naše mateřská škola na základě Usnesení z krizového štábu Ústí nad Labem a Usnesení RM Ústí nad Labem uzavřena do odvolání.

vytvořte doma společně se svými dětmi velikonoční výrobek a přineste jej do mateřské školy na výstavku do vstupní haly do konce března. Fantazii ani materiálu se meze nekladou.

Děkujeme všem rodičům za vstřícnost a ochotu vyzvednout si své děti po obědě kvůli dnešní havárii pitné vody :-)) Tato skutečnost nám byla nahlášena bohužel až během dopoledne. Tímto se všem omlouváme za vzniklé komplikace.

Přečtěte si jako první, co je nového