Uzavření mateřské školy

od pondělí 16. 3. 2020 bude naše mateřská škola na základě Usnesení z krizového štábu Ústí nad Labem a Usnesení RM Ústí nad Labem uzavřena do odvolání.

Uzavření se týká všech mateřských škol zřizovaných městem Ústím nad Labem s výjimkou MŠ Větrná, která bude výlučně určená pro děti zaměstnanců Krajské zdravotní, a.s. a Zdravotní záchranné služby ÚK, p. o.

Žádám rodiče, kteří jsou zaměstnanci Krajské zdravotní, a. s. a Zdravotní záchranné služby ÚK, p. o., aby mě kontaktovali na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem a já jim předám potřebné informace k umístění svého dítěte do MŠ Větrná.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) si můžete vyzvednout v pondělí 16. 3. 2020 od 8:00 do 12:00 v ředitelně školy (boční vchod).

Více informací Vám poskytnu kdykoliv na telefonu: 731 506 059

Přeji Vám všem hodně zdraví a pevné nervy.

Mgr. Marcela Šrejberová